Strona główna » Piłka Nożna » Ubył kolejny piłkarz

Ubył kolejny piłkarz

2018-05-17 17:33:35


Ubył kolejny piłkarz

Nie mam szczęścia wiosną - jeśli chodzi o zdrowie zawodników - Broń Radom. Maciej Załęcki dołączył do grona piłkarzy, którzy nie zagrają do ... końca sezonu.

 

Pomocnik Broni w meczu z Pilicą Białobrzegi w środę zagrał zaledwie pięć minut i zszedł z boiska skarżąc się na potworny ból kolana. Maciej Załęcki prawdopodobnie zerwał lub uszkodził więzadła poboczne. Jak informuje klubowy serwis szczegółowa diagnoza znana będzie niestety w poniedziałek po tym jak zajdzie opuchlizna. - Trzymamy kciuki za Maćka. Liczymy, że diagnoza nie będzie tak dramatyczna - podkreśla bronradom.pl.

 

Uraz Macieja Załęckiego oznacza, że z kadry lidera czwartej ligi ubył kolejny piłkarz. - To już czwarty zawodnik, który z powodu kontuzji wypadł z gry na dłużej. Wcześniej poważniejsze urazy wykluczyły z gry Wiktora Kupca, Przemka Nogaja i Jakuba Goździa. Liczymy, że drużyna poradzi sobie w 16-osobowym składzie. Cieszy fakt, że drużyna nie załamuje się tak smutnymi informacjami i nadal jest żądna sukcesu! - zapewnia serwis.

 

(fot: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.12%
Zapasy 17.17%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.72%

ALL SPORT


Facebook