Strona gwna » Piłka Nożna » Bardzo fajna drużyna

Bardzo fajna drużyna

2019-03-15 16:43:43


Bardzo fajna drużyna

W sobotę rozpoczyna się runda wiosenna w pierwszej lidze piłkarskiej kobiet.

 

Sportowa Czwórka Radom pierwsze dwa pojedynki rozegrana przed swoją publicznością. - To ogromna szansa na podreperowanie konta punktowego i doskoczenie do czołówki ligi. Zapraszamy kibiców, którzy głośnym dopingiem mogą pomóc drużynie w osiągnięciu celu! - zachęca klubowy serwis.

 

Na półmetku sezonu radomska drużyna zajmuje szóstą lokatę w tabeli mając 10 punktów straty do lidera. Nie ma ciśnienia na awans, ale trener Wojciech Pawłowski wierzy w swoją drużynę i jest przekonany, że stać ją aby zakończyć rozgrywki na podium.

 

- Mamy bardzo fajną drużynę, która mocno przepracowała ten okres zimowy. Stać nas na bardzo dobre wyniki - zaznacza szkoleniowiec radomianek. Wojciech Pawłowski ma spory komfort. Na ten pierwszy pojedynek gotowe są niemal wszystkie zawodniczki. Nie ma kontuzji, które w ostatnich tygodniach w sparingach były zmorą zespołu. Jedynie Małgorzata Stefańska pauzuje za kartki.

 

W pierwszym meczu Sportowa Czwórka zmierzy się z Resovią Rzeszów. Rywalki mają cztery punkty więcej i jest szansa, aby zagrać dobry mecz i zniwelować nieco różnicę. Pojedynek odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią, przy ul. Narutowicza 9. Początek spotkania o godz. 11.00.

 

(źródło: luksiary.futbolowo.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.3%
Zapasy 17.05%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.76%

ALL SPORT


Facebook