Strona gwna » Piłka Nożna » Broń bez trenera

Broń bez trenera

2019-03-14 07:42:50


Broń bez trenera

Artur Kupiec wraz z asystentem Wiktorem Kupcem zrezygnowali z prowadzenia zespołu - taką informację tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej podał oficjalny serwis klubu Broń Radom.

 

Jeszcze we wtorek Artur Kupiec uczestniczył w sesji zdjęciowej. W wypowiedziach podkreślał, że jest zadowolony z przebiegu przygotowań do rundy rewanżowej. Skąd w takim razie nagła decyzja? - Szkoleniowiec rezygnację motywował brakiem porozumienia z zarządem klubu w kwestii zakontraktowania nowych zawodników - podkreśla bronradom.pl. 

 

Portal trzecioligowca zapewnia, że zajęcia odbywają się bez przeszkód. Wkrótce pojawi się stanowisko klubu w tej sprawie. - Możemy tylko zapewnić, że Jakub Kosiorek i Piotr Goljasz trenują z Bronią i wszystko wskazuje na to, że zostaną przy ul. Narutowicza 9. W najbliższych dniach przedstawimy nazwisko nowego trenera - informuje bronradom.pl. 

 

Tymczasem w niedzielę Broń ma zagrać pierwszy mecz rundy wiosennej z Legią II Warszawa w Ząbkach. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal echodnia.eu być może w pierwszym meczu drużynę poprowadzi Dawid Sala, który ma odpowiednie licencje trenerskie na trzecią ligę. Artur Kupiec pracował z zespołem przez 1,5 roku. W tym czasie drużyna z Plant wywalczyła awans do III ligi.

(fot: bronradom.pl/echodnia.eu)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.3%
Zapasy 17.05%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook