Strona gwna » Siatkówka » Problemy atakującego

Problemy atakującego

2019-03-13 14:44:24


Problemy atakującego

Sztab trenerski Cerrad Czarnych Radom nie będzie miał w najbliższych dniach do dyspozycji całego zespołu. Z powodu kontuzji ze składu wypadł Maksim Zhigalov.

 

Rosyjski atakujący kontuzji nabawił się w Kędzierzynie-Koźle, dzień przed pojedynkiem w ZAKSĄ.  Zawodnik podczas jednej z akcji w bloku dostał piłką i poczuł ból w najmniejszym palcu prawej dłoni.  - Początkowo myślałem, że to tylko stłuczenie, ale w następnej akcji podczas odbicia piłki w obronie, poczułem duży ból - przyznał Maksim Zhigalov

 

Prosto po treningu zawodnik pojechał do szpitala w Kędzierzynie-Koźlu, a w meczu z ZAKSĄ nie znalazł się w składzie meczowym. W poniedziałek siatkarz przeszedł badania, które wskazały złamanie kości piątego palca w prawej dłoni. 

 

- Dobrą informacją jest stan zdrowia Dejana Vincicia - informuje natomiast klubowy serwis. Kapitan radomskiego zespołu w ostatnich tygodniach borykał się z kontuzją łydki. - Dejan przez ostatnie tygodnie trenował indywidualnie z Kubą Szyszką, a od wtorku ćwiczy z drużyną - powiedział Wojciech Stępień, prezes klubu.

 

Przed Cerrad Czarnymi Radom dwa ostatnie mecze w rundzie zasadniczej PlusLigi. W sobotę (16 marca) Wojskowi podejmą w hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9 Trelf Gdańsk. Trzy dni później podopieczni Roberta Prygla na wyjeździe zagrają z Asseco Resovią Rzeszów.

 

(źródło: wksczarni.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.3%
Zapasy 17.05%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook