Strona główna » Tenis » Wygrana w deblu

Wygrana w deblu

2018-11-09 07:41:53

Karolina Gołda wygrała turniej młodzików w Grodzisku Mazowieckim.

Zawodniczka AT Masters Radom pierwsze miejsce wywalczyła w grze podwójnej w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym młodzików. Partnerką Karoliny była Julia Cieśluk z KT Legia Warszawa. Para radomsko-warszawska najpierw pokonała duet Gabriela Leśnodorska/Melania Rybarkiewicz(Legia Warszawa)  6/0  6/0, a w półfinale pokonała parę Maria Majkowska(Grzegórzecki Kraków)/Nikola Mucha(Legia Warszawa)   6/2  6/4.

Finałowy mecz duet Maria Głowacka/Laura Stypuła(Idea Sport Toruń) oddał walkowerem. W grze pojedynczej podopieczna Katarzyny Chmielewskiej dotarła do ćwierćfinału, gdzie przegrała z Moniką Stankiewicz/GAT Gdańsk/ 4/6  1/6. Wcześniej w drugiej rundzie pokonała Gabrielę Leśnodorską/Legia Warszawa/. Jak na turniej wojewódzki miał on bardzo mocną obsadę. Wystąpiła m.in. druga i trzecia zawodniczka w kraju w kategorii skrzatek.