Strona główna » Piłka Nożna » Znamy finalistów

Znamy finalistów

2018-10-11 06:36:16


Znamy finalistów

Rzuty karne, emocje, sporo bramek i już znamy dwóch finalistów tegorocznego finału Mirax Pucharu Polski. 24 października na stadionie w Radomiu zagra Szydłowianka Szydłowiec i Energia Kozienice.

 

W spotkaniach półfinałowych emocji  było bardzo dużo. W Grójcu kozieniczanie już 11 minucie zmarnowali rzut karny. Mimo to do przerwy prowadzili 2:0, ale w drugiej połowie gospodarze odrobili straty i doprowadzili do rzutów karnych. Tutaj emocji było bardzo dużo, bo piłkarze zaliczyli aż dziesięć serii! Ostatecznie Energia zwyciężyła i awansowała do finału, po raz drugi w ostatnich pięciu latach.

 

W meczu w Lipsku więcej okazji do zdobycia gola mieli gracze Powiślanki, ale gdy nie wykorzystuje się dogodnych okazji, to nie wygrywa się meczów. Szydłowianka była zabójczo skuteczna i obroniła wygraną. - Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwycięstwa. To już kolejny z rzędu mecz, w którym graliśmy bardzo dobrze - powiedział Michał Kowalczyk, trener Szydłowianki. Finał odbędzie się 24 października na stadionie MOSiR, przy ul. Narutowicza 9.

 

Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 2:2 (0:2), Rzuty karne 6:7  
Bramka: Sobczak 47. Paweł Wysocki 82 - Czerwiński 27, Piasek 40 
Mazowsze: Erden - Gałka, Złoch, Lisiecki, M. Nojek, Sobczak, Derewicz, B. Wysocki, P. Wysocki, Czerepok, Zieliński. 
Energia: Baranowski - Sekuła, Kołodziejczyk, Czerwiński, Ciupiński, Sobolewski, Lament, Łukaszuk, Kędra, Piasek, Bogacz.

 

Powiślanka Lipsko - Szydłowianka Szydłowiec 0:2 (0:1) 
Bramka: Łęcki 29, Bursa 80 
Powiślanka: Lis - Zięba, Bzikot, S. Jabłoński, Dryka, Krupa, Gajos, Próchniak, Gardynik, Cieciura, C. Jabłoński. 
Szydłowianka: Czyż - Szewczyk, Śledź Bińkowski, Woźniak, Rafalski, Nogaj, Obuch (60 Sadza), Bursa, Łęcki, Bednarek (90 Wiaderek).

 

 (źródło: rozpn.pl/echodnia.eu)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook