Strona główna » Piłka Nożna » Nie dali rady...

Nie dali rady...

2018-06-11 06:05:02

Bardzo wysoką porażką zakończył się ostatni domowy mecz piłkarzy Młodzika Radom.

Nasza drużyna przegrała z Chojniakiem Wieniawa aż ... 3:7 - relacjonuje klubowy serwis zespołu A Klasy. - Goście na prowadzenie wyszli już w 6. minucie po bramce z rzutu rożnego. Jednak najważniejsze wydarzenie meczu miało miejsce 4 minuty później. Bramkarz Młodzika za zagranie piłki ręką poza polem karnym obejrzał czerwoną kartkę. W obliczu braku rezerwowego akurat w tym meczu, do bramki musiał wejść zawodnik z pola - Jan Gliński. Chwilę później Chojniak podwyższył prowadzenie. Do końca pierwszej połowy goście przeważali i tuż przed przerwą podwyższyli prowadzenie na 3:0.

Po zmianie stron Młodzik zaczął grać lepiej, zaczął atakować, grać agresywniej. Przekładało się to na sytuacje bramkowe. Jedną z nich w 67` wykorzystał Adrian Kacprowicz. Wtedy otworzył się worek z bramkami w drugiej połowie. Co chwilę zaczęły padać bramki. Dla naszej drużyny trafienia zaliczyli jeszcze Konrad Pionka z rzutu wolnego i Alan Wójcik. Do momentu straty pierwszej bramki w drugiej połowie Młodzik mimo gry w dziesiątkę grał dobry fragment meczu, ale efekt końcowy to wysoka porażka. Można powiedzieć, że chyba na całe szczęście do końca sezonu pozostało tylko jedno spotkanie.

Młodzik Radom - Chojniak Wieniawa 3:7 (0:3)

Bramki: A. Kacprowicz 67, K. Pionka 86, Alan Wójcik 89 ; dla Chojniaka: 6`, 11`, 45`, 75`, 83`, 87`, 90

Młodzik: J. Kapka , D. Kalita, K. Bugajski (46. K. Królikowski), M. Molga, F. Janik, R. Jopek (60. M. Grzegorczyk (83. Alan Wójcik), M. Hajduk, K. Pionka, Albert Wójcik (70. F. Hebda), A. Kacprowicz, J. Gliński

(źródło: mlodzik.radom.pl)