Strona główna » Piłka Nożna » Deszczowa porażka

Deszczowa porażka

2018-05-17 06:08:12


Deszczowa porażka

Bez punktów z Gielniowa wrócili piłkarze Młodzika Radom odrabiając zaległości w rozgrywkach Nice Sport 2.

 

Mecz toczony był przy ciągle padającym deszczu, co sprzyjało szybkiej grze. Pierwsza połowa była wyrównana. Obydwie drużyny stworzyły dogodne sytuacje do strzelenia gola, ale bramkarze byli dobrze dysponowani lub szwankowała skuteczność. O jedną bramkę lepsi w pierwszej odsłonie skuteczni byli miejscowi, którzy wykorzystali zamieszanie pod bramką po jednym ze stałych fragmentów. Druga połowa świetnie rozpoczęła się dla drużyny z Gielniowa. Chwilę po przerwie było już 2-0. Nieco ponad 10 minut później Orzeł podwyższył na 3-0 i mogło się wydawać, że to koniec emocji w tym spotkaniu.

 

Jeżeli ktoś tak pomyślał, był w błędzie. Chwilę po bramce dl Orła - w odstępie dwóch minut - Młodzik doprowadził do stanu 2-3 po golach Michała Molgi i Rafała Jopka. Miejscowi cofnęli się do defensywy, aby bronić wyniku i liczyli na kontrataki. Tak wyglądało ostatnie pół godziny meczu. Ataki drużyny Młodzika i groźne kontry zawodników Orła. Jedna z takich kontr skończyła się czerwoną kartką dla Dawida Kality, który sfaulował wychodzącego w dobrej sytuacji zawodnika z Gielniowa.

 

W samej końcówce Młodzik rzucił się całą drużyną do ataku i kolejny kontratak Orła zakończył się bramką na 4-2. Podopieczni trenera Łukasza Glisty nie mają dużo czasu na odpoczynek - w sobotę kolejny ciężki wyjazdowy mecz. Tym razem z KS Błotnica.

 

Orzeł Gielniów - Młodzik Radom 4:2 (1:0)

Bramki: M. Molga 61, R. Jopek 63

Młodzik: K. Lutek - K. Królikowski (65. J. Gliński), K. Bugajski (50/ D. Kalita), M. Molga, F. Janik, A. Kacprowicz, M. Hajduk, K. Pionka (58. M. Grzegorczyk), R. Jopek, Ł. Glista (65. J. Ulawski), S. Orchel (86. Alan Wójcik)

 

 

(źródło: mlodzik.radom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.12%
Zapasy 17.17%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.72%

ALL SPORT


Facebook