Strona główna » Piłka Nożna » Grad bramek i emocji

Grad bramek i emocji

2018-05-17 05:55:57

Po świetnej pierwszej połowie Broń w Białobrzegach prowadziła już 3:0. Dużo lepsza gra Pilicy po przerwie dostarczyła kibicom jednak wiele emocji.

Broń zdecydowanie prowadzi po pierwszej połowie. Pierwsza bramka padła w bardzo szczęśliwy dla sposób. Po strzale jednego z zawodników gospodarzy piłka zatrzymała się na linii bramkowej. Tymczasem wyprowadzona kontra przez gości skończyła się golem Kamila Czarneckiego.

Druga bramka dla radomian to również efekt kontrataku. Tym razem Adam Imiela wykończył z bliska akcję. Jeszcze przed przerwą najbardziej wytrwali (zespoły grały przy padającym deszczu) kibice obejrzeli trzeciego gola. Obrońca Pilicy podawał piłkę do bramkarza. Ten jednak nie zdołała do niej dobiec. Piłka odbiła się od słupka i trafiła pod nogi Dominika Leśniewskiego, który wpakował ją do siatki.

Mecz rozgrywany w deszczu, na bardzo grząskim boisku, ale mógł kibicom się jednak podobać. Tym bardziej, że w drugiej odsłonie emocji nie brakowało. Za sprawą Marcina Bykowskiego gospodarze bramkę strzelili już w 49 minucie. Sytuacja najwyraźniej dodała skrzydeł graczom Pilicy, którzy „przycisnęli” zespół z Radomia. Na efekty trzeba było poczekać do 67 minuty, gdy gospodarze zdobyli kontaktowego gola.

W 73 minucie - po strzale wyrównującym - wydawało się, że pewne wygrana drużynie z Radomia wymyka się rąk. Jak zapewnia klubowy serwis Broń „stanęła” w drugiej części spotkania. Tymczasem o losach emocjonującego i pełnego zwrotów akcji widowiska zadecydował sytuacja z 85 min. Dośrodkowane z rzutu wolnego Przemysława Wiciak wykończył głową Adam Imiela i Broń uratowała zwycięstwo.

Pilica Białobrzegi – Broń Radom 3:4 (0:3)

Bramki: Bykowski 49, Stanisławski, 67, Śliwiński 72 - Czarnecki 20, Imiela 32, 85, Leśniewski  43.

Pilica: Przyrowski - Bykowski, Janowski, Jaworski, Skałbania, Białecki, Rawski (46 Stanisławski), Strus (83 Stróżka), Hernik, Karasek (46 Śliwiński), Paterek.

Broń: Kula - Korcz, Sala, Grunt, Wojciech Kupiec, Kventsar (60 Wicik), Leśniewski (90 Niemyjski), Putin (70 Załęcki, 75 Więcek), Nowosielski, Imiela, Czarnecki.

(źródło: bronradom.pl)