Strona gwna » Siatkówka » Wyjątkowa oferta

Wyjątkowa oferta

2018-04-17 07:42:00


Wyjątkowa oferta

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom Wojciech Żaliński i Michał Ostrowski zapraszają na wyjątkowy camp w okresie wakacji.

 

Czekamy na ciebie w jednym z najlepszych klubów w Polsce szkolących przyszłych mistrzów. Nie ma lepszego miejsca. Trenując z najlepszymi masz szansę rozwinąć swoją pasję i poszerzyć umiejętności na wakacyjnym obozie dla młodzieży - zachęca serwis wksczarni.pl. Obóz odbędzie się w dniach 28.07-08.08.2018 w ośrodku Solar w Jarosławcu, letniskowej miejscowości położonej na środkowym wybrzeżu blisko Darłowa i Ustki. Podczas zajęć (2 treningi po około 2 godziny dziennie w hali sportowej i na boisku do piłki plażowej) uczestnicy pod okiem profesjonalnych trenerów zapoznają się z podstawowymi zasadami gry w piłkę siatkową. Równocześnie poznają reguły gry i zasady sędziowania meczów.

 

- Część treningów poprowadzoną osobiście Wojciech Żaliński i Michał Ostrowski. Zajęcia dostosowane będą do wieku i umiejętności każdego uczestnika. Wytchnieniem od ćwiczeń będą kąpiele morskie i plażowanie. Atrakcją będzie z pewnością rejs statkiem turystycznym po Bałtyku, rajd pieszy nad Jezioro Wicko, czy zwiedzenie latarni morskiej. W programie znajduje się również ognisko i liczne konkursy z nagrodami - zdradza wksczarni.pl.

 

W ofercie znajduje się 11 noclegów. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym (tuż przy hali sportowej) położonym w odległości ok. 200 od zejścia na plażę. - Uczestnicy zakwaterowani zostaną w pokojach typu studio 3+3 z łazienkami (prysznic, umywalka, wc). Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki+podwieczorek). Świadczenia żywieniowe rozpoczynają się ciepłą kolacją pierwszego dnia i kończą śniadaniem w ostatnim dniu turnusu oraz wydaniem suchego prowiantu na podróż powrotną. Transport: autokar turystyczny. Ubezpieczenie, opieka medyczna, ratownik na plaży, opieka kadry pedagogicznej i trenerskiej - podkreśla wksczarni.pl

 

Proponowana cena to 1700 zł. Do końca maja obowiązuje jednak promocja w wysokości 1500 zł. Chcąc skorzystać z atrakcyjnej oferty warto więc nie zwlekać. Zapisy prowadzi Radomskie Centrum Siatkarskie. Więcej informacji uzyskać można natomiast  pod tel. 785 222 391.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.3%
Zapasy 17.05%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook