Strona gwna » Piłka Nożna » Porażka Radomiaka

Porażka Radomiaka

2018-04-16 19:19:43


Porażka Radomiaka

Kolejnej porażki w meczu wyjazdowym doznał Radomiak. Tym razem drużyna z Radomia musiała uznać wyższość Błękitnych Stargard.

 

Mecz potoczył się według najgorszego dla Radomiaka scenariusza. W 3. minucie faulował Maciej Świdzikowski. Sędzia zarządził rzut wolny, z którego efektownym uderzeniem popisał się Patryk Skórecki. W efekcie Hubert Gostomski już na początku musiał wyciągać piłkę z bramki. Jak się okazało to był decydujący moment spotkania.

 

Szybko strzelona bramka spowodowała, że gospodarze mądrze i co ważniejsze spokojnie bronili wyniku. - Dobrze przesuwają się na własnej połowie gracze Błękitnych. Radomiak ma problem żeby przedostać się pod pole karne – relacjonował w 31 minucie serwis tylkoradomiak.pl. Radomiak konstruował akcje, ale nie stwarzał zagrożenia pod bramką gospodarzy okazji.

 

W drugiej połowie zieloni częściej zagrażali bramce Błękitnych. - Dobrze, wreszcie. Dośrodkowanie Szuprytowskiego z rzutu wolnego i piłka nieznacznie mija bramkę Błękitnych – podkreślał pełen nadziei w 47 min. serwia kibiców radomskiego klubu. Ten sam zawodnik znalazł się w doskonałej sytuacji w 56 min. Szczęścia próbowali inni zawodnicy radomskiego klubu. Jakub Rolinc trafił nawet do siatki dobijając strzał Patryka Mikity. Sędzia odgwizdał spalonego.

 

Wynik nie uległ już zmianie. Podopieczni Jerzego Cyraka doznali kolejnej porażki w rundzie wiosennej. - Porażka Radomiaka, która sprawia, że zieloni pozostają na czwartym miejscu w tabeli, mając dwa mecze więcej niż znajdujące się nad nimi Warta i ŁKS - podsumował poniedziałkową relację tylkradomiak.pl.

 

Błękitni Stargard – Radomiak Radom 1:0 (1:0)

Bramka: Skórecki 3

Błękitni: Rzepecki – Karmański, Liśkiewicz, Skórecki (90. Zdunek), Burzyński, Mosiejko, Jaroch, Więcek (59. Magnuski), Fadecki, Pustelnik, Szymusik

Radomiak: Gostomski – Jakubik, Grudniewski, Świdzikowski, Skowron (71. Wisztal), Colina (90. Zając), Agu (60. Bemba), Mazan, Szuprytowski (59. Rolinc), Wróbel, Mikita.

 

W INNYCH MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.3%
Zapasy 17.05%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.76%

ALL SPORT


Facebook