Strona gwna » Piłka Nożna » Sokół odleciał

Sokół odleciał

2018-04-16 14:26:34


Sokół odleciał

Seniorzy Młodzika Radom rozegrali pierwsze tej wiosny domowe spotkanie. Ich rywalem był Sokół Przytyk.

 

W mecz lepiej weszli gospodarze, którzy stworzyli kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola, ale zabrakło dokładności pod bramką przeciwnika. W dalszej części pierwszej odsłony do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni, którzy kilkukrotnie zagrozili bramce zespołu z Radomia.

 

W końcówce pierwszej połowy Sokół dopiął swego i dwukrotnie trafił do siatki Młodzika. Pierwsza bramka padła w 41 minucie w wydawałoby się niegroźnej sytuacji, kiedy to goście wykorzystali nieporozumienie w szykach obronnych gospodarzy. Dwie minuty później zespół z Przytyka prowadził już 2-0 i z taką zaliczką schodził na przerwę.

 

Od początku drugiej połowy Młodzik próbował zaatakować, czego efektem było kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola, m.in. świetna okazja po rzucie rożnym,uderzenie w słupek w sytuacji sam na sam, czy kilka rzutów wolnych w pobliżu pola karnego. Goście jednak też mieli swoje sytuacje, z których wykorzystali jedną w samej końcówce meczu, kiedy to zespół z Radomia już mocno się odkrył.

 

 

W środę Młodzik rozegra zaległe spotkanie pierwszej wiosennej kolejki, w której to podopieczni trenera Łukasza Glisty zagrają na wyjeździe z liderem tabeli KS Potworów.

 

 

Młodzik Radom- Sokół Przytyk 0:3 (0:2)

Młodzik: K. Lutek - S. Orchel (46` K. Królikowski), D. Kalita, M. Molga, F. Janik (78` F. Pawłowicz), R. Jopek (60` J. Gliński), M. Hajduk, K. Pionka, Albert Wójcik (75` M. Grzegorczyk), P. Krupa (75` K. Bugajski), A. Kacprowicz (86` Alan Wójcik)

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

 

 

(źródło: mlodzik.radom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.3%
Zapasy 17.05%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook