Strona główna » Piłka Ręczna » Wicelider za mocny

Wicelider za mocny

2018-04-15 07:11:06

Do rozgrywek ligowych po przerwie świąteczno-wiosennej wróciły zespoły piłkarzy ręcznych. Niestety nie dla wszystkich był to powrót udany.

Swój mecz przegrał pierwszoligowy Uniwersytet Radom. Aspirujący do awansu SPR PWSZ Tarnów okazał się bardzo wymagającym przeciwnikiem. Przeciwnik jadąc do Radomia doceniał radomian. Klubowy serwis zapewniał, że gospodarze potrafili już sprawić wiele niespodzianek we własnej hali. Deklaracja nie pozostawiała jednak złudzeń. - SPR PWSZ Tarnów chce zająć jak najwyższe miejsce na koniec sezonu, więc jutro potrzebne jest zwycięstwo, by uczynić pierwszy krok do spełnienia celu. Zawodnicy solidnie przepracowali okres wolny od rozgrywek, by na ostatniej prostej ligi, być w jak najwyższej formie...

Rywal konsekwentnie realizując swój plan z miejsca rozpoczął od skutecznej gry. Schodząc na przerwę prowadził 14:7. Michał Kubisztal i koledzy gładko wygrali w Radomiu. SPR PWSZ zrównał się punktami z akademikami  z Białej Podlaski i wyścig o fotel lidera zapowiada się arcyciekawie.  Tymczasem Uniwersytet w tabeli grupy południowej plasuje się na przedostatnim miejscu. Za tydzień drużynę z Radomia czeka wyjazd i mecz z ŚKPR Świdnica.

Uniwersytet Radom - SPR PWSZ Tarnów 25:32 (7:14)

(fot: Uniwersytet Radom)