Strona g丑wna » Pi艂ka R臋czna » Wicelider za mocny

Wicelider za mocny

2018-04-15 07:11:06

Do rozgrywek ligowych po przerwie 艣wi膮teczno-wiosennej wr贸ci艂y zespo艂y pi艂karzy r臋cznych. Niestety nie dla wszystkich by艂 to powr贸t udany.

Sw贸j mecz przegra艂 pierwszoligowy Uniwersytet Radom. Aspiruj膮cy do awansu SPR PWSZ Tarn贸w okaza艂 si臋 bardzo wymagaj膮cym przeciwnikiem.聽Przeciwnik jad膮c do Radomia docenia艂 radomian. Klubowy serwis zapewnia艂, 偶e gospodarze potrafili ju偶 sprawi膰 wiele niespodzianek we w艂asnej hali. Deklaracja nie pozostawia艂a jednak z艂udze艅. - SPR PWSZ Tarn贸w chce zaj膮膰 jak najwy偶sze miejsce na koniec sezonu, wi臋c jutro potrzebne jest zwyci臋stwo, by uczyni膰 pierwszy krok do spe艂nienia celu. Zawodnicy solidnie przepracowali okres wolny od rozgrywek, by na ostatniej prostej ligi, by膰 w jak najwy偶szej formie...

Rywal konsekwentnie realizuj膮c sw贸j plan z miejsca rozpocz膮艂 od skutecznej gry. Schodz膮c na przerw臋 prowadzi艂 14:7. Micha艂 Kubisztal i koledzy g艂adko wygrali w Radomiu. SPR PWSZ zr贸wna艂 si臋 punktami z akademikami 聽z Bia艂ej Podlaski i wy艣cig o fotel lidera zapowiada si臋 arcyciekawie.聽 Tymczasem Uniwersytet w tabeli grupy po艂udniowej plasuje si臋 na przedostatnim miejscu. Za tydzie艅 dru偶yn臋 z Radomia czeka wyjazd i mecz z 艢KPR 艢widnica.聽

Uniwersytet Radom - SPR PWSZ Tarn贸w 25:32 (7:14)

(fot: Uniwersytet Radom)