Strona g丑wna » Siatk贸wka » Trzy sety rywalek

Trzy sety rywalek

2018-04-15 06:34:49

E.Leclerc Radomka rywalizacj臋 o miejsce pi膮te w rozgrywkach pierwszej ligi kobiet w pi艂ce siatkowej rozpocz臋艂a od pora偶ki. Siatkarki z Radomia w Tarnowie przegra艂y w trzech setach.

Podopieczne Jacka Skroka rozpocz臋艂y obiecuj膮co. Szybkowypracowa艂y sobie dwu-trzypunktow膮 przewag臋. Gospodynie niestety odrobi艂y straty. P贸藕niej sytuacja si臋 odwr贸ci艂a. To one odskoczy艂y zapewniaj膮c sobie pewn膮 wygran膮 pierwszej ods艂ony. Pocz膮tek drugiego seta to ponownie lepsze otwarcie E.Leclerc Radomki. Radomianki graj膮c skutecznie budowa艂a przewag臋. Odskoczy艂y od zespo艂u z Tarnowa nawet na pi臋膰 punkt贸w (15:10).

Wydawa艂o si臋, 偶e za kilka minut stan meczu si臋 wyr贸wna. Tymczasem przeciwniczki doprowadzi艂y do remisu 20:20. Ko艅c贸wka ponownie nale偶a艂a do nich. Niewiele brakowa艂o aby scenariusz trzeciej partii by艂 odwrotny.聽 Grupa Azoty PWSZmia艂a pewn膮 przewag臋. Kiedy na tablicy wynik贸w wy艣wietla艂 si臋 rezultat 21:15 wydawa艂o si臋, 偶e mecz zmierza ku ko艅cowi. Tymczasem radomianki pokaza艂y charakter. Odrobi艂y straty. Doprowadzi艂y do remisu 24:24. Ostatnie pi艂ki niestety ponownie nale偶a艂y do przeciwniczek.

Obecnie rywalizacja przenosi si臋 do Radomia. Pi膮te miejsce w lidze zajmie dru偶yna kt贸ra wygra dwa spotkania.

Grupa Azoty PWSZ Tarn贸w - E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:20, 25:22, 25:27)

Radomka:Pelczarska, Molenda, Bia艂a, Kubacka, Ponikowska, Szczepa艅ska, Samul (libero)

(fot: E.Leclerc Radomska Radom)