Strona główna » Piłka Nożna » Pożyteczny sparing

Pożyteczny sparing

2018-02-11 09:56:46


Pożyteczny sparing

W sparingowym pojedynku piłkarki Sportowej Czwórki Wosztyl.eu Radom przegrały w Łodzi z tamtejszym UKS SMS.

 

Mimo przegranej widać efekty pracy na treningach - zapewnia klubowy serwis. Zespół piłkarskiej ekstraklasy zagrał na wyjeździe z mocnym przeciwnikiem, jedną z najlepszych ekip w Polsce - przypomina.

 

Patrząc na ostatnie spotkania sparingowe w Łodzi długimi momentami gra rzeczywiście wyglądała poprawnie. - Był to pożyteczny sparing z którego na pewno wyciągniemy same pozytywne wnioski. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była zdecydowanie lepsza, kiedy zagrały młodsze zawodniczki. W drugiej połowie, po zmianach tempo spadło i straciliśmy zaraz po przerwie dwie bramki - relacjonuje trener LUKS, Wojciech Pawłowski.

 

W środę (godz. 19.00) drużyna Radomia zagra u siebie sparing z drugoligową  Łysicą Bodzentyn. Z kolei w niedzielę rewanż z UKS SMS Łódź dwa mecze w Radomiu.

 

SMS Łódź - Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 4:1(2:1).

Bramki: Karczewska, Wiankowska (karny), Konat, Wiankowska - Bińkowska 30

Czwórka: Snopczyńska(46. Wicik) - Dobrowolska (46.Szydło),Tracz (15. Rosińska), Szymczyk, Stefańska, Mućka(70. Chrzanowska), Gołębiowska (46. Sobczak), Mazurkiewicz, Stasikowska (75. Grzywna), Karoń (46. Golian).(źródło: luksiary.futbolowo.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook